وام خرید خودرو
درصورتی‌که برای خرید خودرو کمبود نقدینگی دارید، معادل 80 درصد بهای خودرو را می‌توانید، تسهيلات خرید خودرو دریافت کنید.
وام خرید مسکن
درصورتی‌که برای خرید یا تعویض منزل مسکونی خود کمبود نقدینگی دارید، با تسهيلات خرید مسکن می‌توانید حداکثر تا 50 درصد ارزش ملک خریداری‌شده (ارزش کارشناسی‌شده) را از بانک دریافت کنید.
تسهيلات تعمیر مسکن
درصورتی‌که برای تعمیر منزل مسکونی خود کمبود نقدینگی دارید، معادل ارزش لوازم و مصالح ساختمانی موردنیاز و حداکثر به میزان 30 درصد ارزش ملک موضوع تعمیر می‌توانید این تسهيلات را دریافت کنید.
تسهيلات رفع احتیاجات ضروری مشتریان ممتاز، ويژه و خاص
در صورتی‌که با مشکل پیش‌بینی‌نشده‌ای در زندگی مواجه شده و با کمبود نقدینگی برای رفع این مشکل روبرو شده‌اید با توجه به مدت و میزان فعالیت خود در بانک سامان می‌توانید تسهيلات رفع احتیاجات ضروری دریافت کنید.
کارت اعتباری
درصورتی‌که برای خرید کالا و خدمات موردنیاز خود کمبود نقدینگی دارید با دریافت کارت اعتباری می‌توانید کالای موردنظر را خریداری کرده و وجه کارت اعتباری را به‌صورت یکجا یا به‌صورت اقساطی با بانک تسویه کنید.
خط اعتباری
درصورتی‌که در گروه مشتریان برتر بانک قرار دارید و بانک سامان را برای افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اید، این امکان برای شما فراهم است که در صورت مواجه به مشکلات نقدینگی در کوتاه‌مدت، با دریافت تسهيلات خط اعتباری از بانک سامان این مشکل را مرتفع کرده و در زمان دلخواه تسهيلات استفاده‌شده را تسویه کنید.
1399/4/21 شنبه