خدمات ثبت گروهی چک
خدمت ثبت گروهی چک برای مشتریان بانک، امکان واگذاری گروهی چک‌های عهده سایر بانک‌ها را در سامانه چکاوک فراهم می‌کند.
رمزینه
ما برای ارتقای امنیت سپرده‌های شما هنگام خریدهای اینترنتی و کاهش سایر سوء‌استفاده‌های مالی، اپلیکیشن رمزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اپلیکیشن رمزینه این امکان را به شما می‌دهد یک رمز دوم پویا (یکبارمصرف) برای خود تولید و استفاده کنید.
تل‌بانک
بانک سامان در راستای تکمیل سبد خدمات خود و برای سهولت و راحتی شما مشتریان درگاه جدیدی با عنوان «تِل‌‎بانک» را راه‌اندازی کرده است. در این درگاه شما مشتریان می‌توانید اکثر خدمات بانکی موردنیاز خود را در هرلحظه و بدون مراجعه حضوری به شعب بانک دریافت کنید.
نت‌بانک شرکتی
بانک سامان به دلیل مدیریت امن‌تر و آسان‌تر حساب‌های شرکت، نت‌بانک شرکتی با قابلیت تعریف کاربر مجازی و استفاده از کارپوشه را ایجاد کرد.
خدمات غیر حضوری دستگاه کارتخوان
برای رفع مغایرت‌های احتمالی بین تراکنش‌های روی دستگاه کارت‌خوان و مبلغ واریزی به‌حسابتان، می‌توانید از سرویس رفع مغایرت (در منوی سایر/پایانه‌های فروشگاهی) استفاده کنید.
پایاگروهی
با استفاده از پایای گروهی می‌توانید از حساب‌های حقیقی یا حقوقی سامانی با قابلیت برداشت خود به چندین حساب‌، در مقاطع موردنظرتان انتقال‌ وجه انجام دهید.
ساتناگروهی
با استفاده از ساتنای گروهی می‌توانید از حساب‌های حقیقی یا حقوقی سامانی با قابلیت برداشت خود به چندین حساب‌، در مقاطع موردنظرتان انتقال‌ وجه انجام دهید.
استعلام ضمانت نامه
سرویس استعلام ضمانت نامه بانک سامان به همه ذینفعان ضمانت نامه این امکان را می‌دهد در صورتی که ضمانت نامه‌‌ای توسط بانک سامان و به نفع آنها صادر شده باشد، با تکمیل اطلاعات درخواستی، از اصالت ضمانت ‌نامه صادره و مفاد آن از جمله مبلغ ضمانت‌ نامه، تاریخ اعتبار و تعهدات بانک اطمینان حاصل کنند.
1399/4/21 شنبه