1402/5/15 یکشنبه

1399/4/21 شنبه

نت‌بانک
کاهش هزینه‌های دریافت خدمات بانکی برای مشتری، یکی از اهداف اساسی ما برای راه‌اندازی بانکداری مدرن و از اصلی‌ترین ارکان آن یعنی اینترنت‌بانک در کشور بوده است. با نت‌بانک سامان، زمان و مکان جغرافیایی مانعی برای دسترسی شما به خدمات بانکداری نخواهد بود.
موبایلت
موبایلت خدمتی است نوین در حوزه بانکداری الکترونیک. این خدمت درواقع اپلیکیشنی است که بر بستر تلفن همراه مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از این اپ لازم نیست حتماً در بانک سامان سپرده داشته باشید.
افتتاح حساب آنلاین در موبایلت
با دانلود و نصب اپلیکیشن موبایلت بدون نیاز به حضور در شعبه می‌توانید افتتاح حساب کنید.
بلو بانک
بانکی تمام‌دیجیتال و مطابق با سبک جدید زندگی است. با بلوبانک تمامی عملیات بانکداری با اپلیکیشن موبایل و کاملاً آنلاین انجام می‌شود. به زبان ساده بلو، بانکی است که همیشه و همه‌ جا همراه شما خواهد بود.
رمزینه
ما برای ارتقای امنیت سپرده‌های شما هنگام خریدهای اینترنتی و کاهش سایر سوء‌استفاده‌های مالی، اپلیکیشن رمزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اپلیکیشن رمزینه این امکان را به شما می‌دهد یک رمز دوم پویا (یکبارمصرف) برای خود تولید و استفاده کنید.
تلفن بانک
شما با داشتن یکی از انواع حساب‌‌های بانک سامان می‌توانید برای استفاده از خدمات تلفن‌‌‌‌بانک سامان درخواست داده و رمز دسترسی به آن را از باجه‌های بانکداری الکترونیک مستقر در شعبه‌های بانک دریافت کنید.