بیمه مسئولیت
پشتوانه‌ای قوی و مطمئن برای حمایت از مسئولیت افراد حقیقی و حقوقی، چنانچه در اثر کنش‌های اجتماعی روزمره بیمه‌گذار یا در اماکن در تحت تملک بیمه‌گذار خسارات جسمانی و مالی به اشخاص ثالث وارد شود و بیمه‌گذار به‌موجب قانون مسئول جبران خسارت شناخته شود بیمه سامان با رعایت مفاد قانون و شرایط این بیمه‌نامه نسبت به پرداخت خسارات وارده بر اساس شرایط تا سقف تعهدات مندرج در بیمه‌نامه به زیان‌دیدگان اقدام می‌کند.
بیمه مهندسی
بیمه‌نامه مهندسی در دو مرحله ساخت و شروع‌ بهره‌برداری صادر شده و متعهد می‌شود زیان‌های ناشی‌از طراحی، ساخت، نصب و نگهداری سازه‌ها و ماشین‌آلات و تجهیزات کامپیوتری و الکترونیکی را در چارچوب شرایط بیمه‌نامه جبران کند. برای اطلاع از ویژگی‌ها و مزایا و درخواست این بیمه‌نامه به کارشناسان بیمه در یکی از شعب ما مراجعه کنید.
بیمه آتش سوزی
اگر به دنبال تکیه‌گاهی استوار و پشتیبانی قابل‌اعتماد و وسیله‌ای مطمئن برای جبران خسارات ناشی از آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار و ... به منزل مسکونی و اثاثیه خود هستید، تهیه این بیمه‌نامه خسارت وارده را جبران می‌کند.
بیمه درمان تکمیلی
امکان استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی برای خود و افراد تحت تکفل خود (پدر، مادر، همسر و فرزندان)؛ امکان پرداخت حق بیمه به صورت ماهانه؛ امکان تسویه حق بیمه پرداختی به صورت خودکار با معرفی سپرده برداشت حق بیمه به بانک
امکان استفاده از پوشش‌های متنوع بیمه‌ای (پوشش بیمه‌ای بستری در بیمارستان، دندان‌پزشکی، آزمایشگاهی و ...
برخورداری از تخفیف حق بیمه پرداختی
بیمه باربری
درصورتی‌که کالا و اجناسی را از سایر کشورها وارد می‌کنید و یکی از دغدغه‌های شما تأمین امنیت کالاهای وارداتی در جریان حمل‌ونقل کالا از مبدأ به مقصد است، با استفاده از بیمه باربری وارداتی تا سقف معین کالای خود را بیمه کنید.
1399/4/21 شنبه