1399/4/21 شنبه

بیمه نامه بدنه خودرو

چنانچه نگران حفظ اموال خودرو خود در قبال این خسارت‌ها هستید و به دنبال چتر حمایتی جامع و کامل هستید، بیمه بدنه به شما توصیه می‌شود.
بیمه نامه بدنه خودرو
در صورت دارا بودن وسیله نقلیه موتوری می‌توانید وسیله نقلیه خود را در برابر خطرات و حوادث فیزیکی غیرقابل‌پیش‌بینی شده بیمه کنید.
 
مزایا
  • با استفاده از این بیمه‌نامه، خسارات ناشی از برخورد وسیله نقلیه با جسم ثابت یا متحرک، واژگونی یا سقوط بیمه، خسارت ناشی از آتش‌سوزی، صاعقه یا انفجار، سرقت کلی وسیله نقلیه، خسارت به لوازم یدکی و ... پوشش داده می‌شود.
  • در صورت استفاده از بیمه پوشش‌های اضافی علاوه بر موارد فوق، وسایل اضافی نصب‌شده موضوع بیمه، شکست شیشه، غرامت ایام تعمیرات، نوسانات قیمت در خسارات جزیی، بلایای طبیعی و... نیز تحت پوشش قرار خواهد گرفت.
خوب است بدانید
  • خسارت‌های ناشی از کاهش بهای خودرو در اثر حادثه، خط کشیدگی یا میخ کشیدگی بدنه اتومبیل، شکست شیشه یا آسیب به لاستیک، خسارت ناشی از یدک‌کشی و ... تحت پوشش این بیمه‌نامه نیستند.
  • عامل تعیین‌کننده حق بیمه در بیمه بدنه، ارزش وسیله نقلیه با توسط بیمه‌گذار و به قیمت روز اعلام می‌شود، است.
  • هر شخص می‌تواند برای وسیله نقلیه خود، مشروط به داشتن کارت شناسایی خودرو و بیمه‌نامه سال گذشته نسبت به خرید بیمه بدنه اقدام نماید.
  • صدور بیمه‌نامه با مراجعه اشخاص درجه‌یک (پدر، مادر، همسر یا فرزندان) بیمه‌گذار، یا شخص حقیقی یا حقوقی که به وکالت از طرف بیمه‌گذار با ارائه وکالت‌نامه رسمی اختیار صلح و فروش بیمه را دارد یا شخص که وسیله نقلیه را به‌صورت قولنامه‌ای خریداری و قصد بیمه نمودن آن را دارد، امکان‌پذیر است.
  • بیمه‌گذار در صورت تمایل می‌تواند سابقه مورد بیمه قبلی را به اتومبیل جدید که متعلق به خود یا اقوام درجه اولش باشد انتقال دهد.
برای دریافت این محصول چه شرایطی باید داشته باشیم؟
تمامی اشخاص حقیقی با 18 سال سن می‌توانند نسبت به دریافت بیمه بدنه اقدام کنند.
درگاه دریافت محصول
محصولاتی که ممکن است برای شما مفید باشد.