عرضه خدمات گروه مالی سامان به صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی

.1401/2/22 پنجشنبه

بانک سامان در راستای توجه همیشگی خود به صنایع و صادرکنندگان، ضمن حمایت از برگزاری پانزدهمین همایش سالانه اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی کشور، به معرفی خدمات خود به صادرکنندگان فرآورده‌های نفتی پرداخت.

 به گزارش روابط عمومی بانک سامان، پانزدهمین همایش سالانه اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران با حضور فعالان عرصه فرآورده‌های نفتی و پالایشی و همچنین مقامات مسئول کشور و با حمایت ویژه بانک سامان، بیمه سامان، کارگزاری سامان و صرافی سامان برگزار شد.
گفتنی است، در این همایش رضا شیرین گوهریان معاون اعتباری بانک سامان به‌عنوان نماینده گروه مالی سامان به تشریح خدمات مالی و بیمه‌ای به مدیران و صاحبان صنایع نفت و پتروشیمی پرداخت و اعضای اتحادیه را از آخرین دستاوردها و محصولات گروه مالی مطلع کرد.
در پانزدهمین همایش سالانه اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران، پنل‌های تخصصی با عناوینی چون تعارض منافع و تنظیم گری، آینده نفت و گاز در بستر تحولات جاری جهان و چالش‌های صنایع پایین‌دستی نفت و گاز با حضور جمعی از مسئولان ازجمله معاون وزیر صمت، رئیس سازمان استاندارد، معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه برپا شد.
برچسب خبر:
1399/4/21 شنبه