خدمات ثبت گروهی چک
خدمت ثبت گروهی چک برای مشتریان بانک، امکان واگذاری گروهی چک‌های عهده سایر بانک‌ها را در سامانه چکاوک فراهم می‌کند.
سامانه تسهیلات
دسترسی به سامانه تسهیلات پزشکان، سامانه تسهیلات اعضای هیئت علمی، به منظور تامین نیاز‌های ضروری، براساس تفاهم‌نامه منعقده بین بانک سامان و وزارت علوم و تحقیقات.
صورت حساب کارت هدیه و بن کارت
ارائه خدمات دستیار بانکی بصورت آنلاین؛ با استفاده از فرم زیر میتوانید صورت‌حساب کارت هدیه و یا بن را مشاهده کنید. تنها کافی ایست از فرم لینک داده شده استفاده کنید.
محاسبه شبا
ارائه خدمات آنلاین مانند محاسبه‌گر شماره شبا: تبدیل شماره سپرده و یا شماره کارت بانک سامان به شماره شبا. تبدیل شماره شبای بانک سامان به شماره سپرده و یا شماره کارت؛ تنها کافی ایست از فرم محاسبگر استفاده کنید.
استعلام ضمانت‌نامه
سرویس استعلام ضمانت نامه بانک سامان به همه ذینفعان ضمانت نامه این امکان را می‌دهد در صورتی که ضمانت نامه‌‌ای توسط بانک سامان و به نفع آنها صادر شده باشد، با تکمیل اطلاعات درخواستی، از اصالت ضمانت ‌نامه صادره و مفاد آن از جمله مبلغ ضمانت‌ نامه، تاریخ اعتبار و تعهدات بانک اطمینان حاصل کنند.
ساتنا گروهی
با استفاده از ساتنای گروهی می‌توانید از حساب‌های حقیقی یا حقوقی سامانی با قابلیت برداشت خود به چندین حساب‌، در مقاطع موردنظرتان انتقال‌ وجه انجام دهید. شما در ساتنای گروهی هیچ محدودیتی در تعداد و مقصد حساب‌ها ندارید.
پایا گروهی
با استفاده از پایای گروهی می‌توانید از حساب‌های حقیقی یا حقوقی سامانی با قابلیت برداشت خود به چندین حساب‌، در مقاطع موردنظرتان انتقال‌ وجه انجام دهید. برای انجام پایای گروهی لازم است نرم‌افزار آن را روی سیستم‌تان نصب کنید. با تنظیم دستور پرداخت موردنظر در این نرم‌افزار، یک فایل در اختیار شما قرار می‌گیرد.
نت‌بانک شرکتی
در صورتی که تمایل دارید در هر مکان و هر زمان، عملیات بانکی روزمره شرکت خود را با سهولت و سرعت و بدون مراجعه به شعب بانک سامان به صورت اینترنتی مدیریت کنید، محصول مطمئن در اختیار شماست.
1399/4/21 شنبه