1399/4/21 شنبه

صرافی سامان

شرکت صرافی سامان، با هدف ارائه خدمات ارزی برای اشخاص حقیقی و حقوقی با بهره‌گیری از سه اصل سرعت، دقت و اطمینان در سال 1383 پس از اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تأسیس و راه‌اندازی شد.

فعالیت صرافی سامان از همان بدو تأسیس با هدف گسترش حجم معاملات بین‌المللی، عملیات ارزی را به‌عنوان یک محور اصلی در برنامه استراتژیک شرکت تعیین و در این راستا سعی و تلاش‌های گسترده‌ای را آغاز کرد. با همین دیدگاه حتی در شرایط سخت تحریم‌های اقتصادی این هدف مهم کنار گذاشته نشد و در طول این سال‌ها با برنامه‌ریزی منسجم و ارائه خدمات ارزشمند و گسترده‌اش عملیات ارزی زمینه واردات و صادرات و انتقال وجوه ارزی متقاضیان فعالیت کرد.

شرکت صرافی سامان با بهره‌مندی از امکانات و تجربیات ارزشمند مدیران بخش ارزی سیستم بانکی کشور علی‌الخصوص بانک سامان و با برنامه‌ریزی استراتژیک برای شرکت و همچنین تشکیل اتاق فکر در جهت استفاده از تحلیل‌های بنیادی و تکمیلی جهت احراز مقام شایسته در بازار مبادلات ارزی و کسب حداکثر سهم بازار و استفاده از فرصت‌های پیش‌رو عزم خود را بر آن داشت تا در ارائه خدمات ارزی در عرصه بین‌المللی، هوشمندانه به جلو حرکت کند و با استفاده از توان تخصصی خود در داخل کشور و اخذ مجوزهای موردنیاز، گستره فعالیت‌های خود را به‌طور مستمر توسعه داده است.

صرافی سامان با برخورداری از پرسنل متخصص علاوه بر ارائه خدمات ارزی، در عرصه جهانی نیز توانسته با استفاده از روش‌ها و ابزارهای مالی، امکانات ویژه‌ای جهت جلوگیری از زیان‌های احتمالی و حتی ایجاد سودآوری را فراهم آورد. این شرکت با رعایت تمامی ضوابط و مقررات بین‌المللی و استفاده از قابلیت‌های حرفه‌ای خود و ارتباط مناسب با شرکت‎ها و مجموعه‌های بزرگ کشور و بانک‌های تراز اول بین‌المللی توانسته نقش بسیار مؤثری در پیشبرد فعالیت‌های اقتصادی کشور داشته باشد.

محصولات و خدمات

خدماتی که شرکت صرافی سامان به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می‌دهد عبارت‌اند از:

  • خریدوفروش اسکناس
  • خریدوفروش ارزهای با منشأ داخلی و خارجی
  • نقل و انتقالات ارزی
  • امکان دریافت ارز از خارج کشور توسط کارگزاران معتبر و خریدوفروش آن (تبدیل به ریال)
  • مشاوره در امور ارزی
تماس

آدرس: تهران- خیابان شریعتی – بالاتر از سید خندان- نبش کوچه اتوبانک – برج سامان-صرافی بانک سامان
کدپستی: 1661734721
شماره تماس: 26300000-021
سایت: https://se24.ir
شبکه‌های اجتماعی:

  • ورود به کانال تلگرام صرافی سامان
  • ورود به صفحه اینستاگرام صرافی سامان