1399/4/21 شنبه

باسامان در مسیر ناب‌شدن
در باور سامان، کار کردن نه بخشی از زندگی که خود زندگی است؛ بنابراین تلاش ما همیشه بر این مبنا است که لحظه‌های سپری شده در سامان برای همکارانمان ناب، خواستنی و به‌یادماندنی باشد.
در مسیر ناب شدن با سامان
ناب‌شدن یعنی...
کارکردن در سامان برای ما شبیه یک سفر مشترک است که قرار است در آن تجربه‌های خوبی به دست بیاوریم، از مسیر لذت ببریم، به هم کمک کنیم و با هم به هدف‌ها و مقصدهای کوتاه و طولانی برسیم. در این سفر، ما به رشد فردی و تیمی همکارانمان فکر می‌کنیم و تلاش می‌کنیم همه قدم‌ها و اقدامات ما در راستای ناب شدن افکار و کارهایمان باشد
فرهنگ کاری ما
تجربه و یادگیری مستمر
بانک سامان یعنی تجربه و فرصت رشد؛ و ما این‌ها را با آموزش و در کنار افراد شایسته بودن به دست می‌آوریم.
دوستی و حمایت
فضای کار صمیمانه سامان به ما امکان توسعه و بالندگی فردی و اجتماعی و حرفه‌ای را می‌دهد.
آرمان‌گرایی
اقدامات هر روز ما روشن و هدفمند و در راستای رسیدن به آرمان‌های والایی است که برای آنها تلاش می‌کنیم.
نظم و تعهد
منظم بودن و متعهدانه کارکردن به ما فرصت خوبی برای دستیابی به نگاهی حرفه‌ای در زندگی می‌دهد.
ارزش‌های ما
ارزش‌های ما، همان باورهای مشترک ما هستند. باورهایی که برای شکل‌گیری آنها تلاش بسیاری کرده‌ایم و همیشه به آن‌ها پایبندیم. این ارزش‌ها، پایه‌های اصلی فرهنگ و هویت بانک سامان را شکل می‌دهند و به ما کمک می‌کنند تا در تصمیم‌گیری‌ها و رفتارهایمان، بهترین راه‌حل‌ها و تصمیم‌ها را انتخاب کنیم. ارزش‌هایی که همه ما را در مسیرمان همسو می‌کند.
استخدام در بانک سامان -  برند کارفرماییاستخدام در بانک سامان -  برند کارفرمایی
چشم‌انداز ما
انتخاب اول افراد شایسته برای جذب و توسعه با تمرکز بر فرهنگ منعطفِ تحول‌گرا
مزایای همکاری با سامان
دریافتی‌ها و مزایا
ما در سامان تلاش می‌کنیم تا همه بخش‌های زندگی کاری و شخصی همکارانمان را موردتوجه قرار دهیم تا آنها و حتی خانواده‌شان با کمترین دغدغه، از بودن در سامان لذت ببرند.
در بخش جبران خدمات و مزایای رفاهی سعی کرده‌ایم مزیت‌های مختلف و قابل‌توجهی مثل حقوق رقابتی، وام کارکنان، پاداش‌های عملکردی، هدایای مناسبتی، سهام‌های تشویقی و... را فراهم کنیم.
حال خوب زندگی
سلامت جسمی و روحی همکارانمان همیشه برای ما مهم بوده و به همین دلیل تلاش کردیم در قالب مزایای ورزشی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه عمر و حوادث، پایش سالانه سلامت کارکنان و... آرامش خاطر لازم را برای آنها فراهم کنیم.
آموزش، آموزش و باز هم آموزش
توانمندسازی و رشد دانشی همکاران همیشه برای ما در اولویت است. ما با فراهم‌کردن برنامه‌های متنوع آموزشی، مهارت‌های ارتباطی و توسعه فردی آنها را برای همگام بودن با آخرین متدها و علوم روز آماده می‌کنیم.
خانواده
خانواده برای ما یک اصل مهم است و در همین راستا با اعطای مزایای سفر و گردشگری، برگزاری دورهمی‌های ورزشی و طرح‌های تشویقی تحصیل فرزندان و بسته‌های کالایی مناسبتی همکاران تلاش می‌کنیم سامان برای خانواده‌های همکارانمان دوست‌داشتنی و به‌یادماندنی باشد.
همیشه یک سامانی خواهیم بود
اکنون در آستانه ۲4 سالگی هستیم و به‌زودی اولین گروه از همکاران ما به جرگه بازنشسته‌ها خواهند پیوست، از‌این‌رو ما به دوران پس از اشتغال همکاران نیز اندیشیده‌ایم و برای آرامش خاطر همکاران در آن دوران، برنامه‌های خوبی تدارک دیده‌ایم.
شروع همکاری با سامان
فرایند همکاری با سامان چطوریه و از کجا شروع میشه؟
شما می‌توانید برای پیگیری درخواست خود، با نشانی پست الکترونیکی Recruitment [at] sb24 [dot] ir در تماس باشید.