تعطیلی برخی از شعب بانک سامان

.1401/10/21 چهارشنبه

با اعلام ستاد مدیریت بحران کشور و همچنین استانداری‌ها برای کنترل مصرف انرژی برخی از شعب بانک سامان در سراسر کشور تعطیل شد.

به گزارش سامان رسانه، به دنبال برودت هوا و لزوم کنترل مصرف انرژی برخی از شعب بانک سامان در استان‌های البرز، اصفهان و خراسان رضوی تعطیل شد.
بر این اساس، روز چهارشنبه 21 دی در استان البرز، فقط شعبه میدان توحید فعال خواهد بود و باقی شعب استان شامل مهرشهر و جهانشهر تعطیل خواهد بود.
در استان اصفهان روز چهارشنبه 21 دی فقط شعبه زاینده فعال خواهد بود و باقی شعب تعطیل هستند. همچنین در روز پنج‌شنبه نیز فقط شعبه خانه اصفهان آماده خدمت‌رسانی است و سایر شعب این استان تعطیل هستند. 
در استان خراسان رضوی نیز روز چهارشنبه شعبه مشهد و مدرس فعال هستند و در روز پنج‌شنبه نیز فقط شعب سجاد و هاشمیه آماده خدمت رسانی هستند.
شعب استان سمنان و کردستان نیز در روزهای چهارشنبه 21 و پنج‌شنبه 22 دی ماه علی‌رغم تعطیلی سراسری این دو استان، باز و آماده خدمات رسانی هستند.
لازم به ذکر است که تمامی مشتریان بانک سامان در این مدت می‌توانند خدمات مورد نیاز بانکی خود را از بستر اپلیکیشن موبایلت و نت بانک سامان دریافت کنند. 
همچنین شماره 0216422 نیز در تمامی ساعات شبانه روز، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان عزیز است. 
برچسب خبر:
1399/4/21 شنبه