پوز که دارید؛ وام بگیرید

زمان مطالعه: 6 دقیقه
بشنویم
0:00
/
تسهیلات کارتخوان
نویسنده :جعفر تکبیری تاریخ:1400/11/10
کاسبی بالا و پایین زیاد دارد؛ این جمله را خیلی شنیدیم. شاید گفتنش دردی را دوا نکند؛ اما کسی که صاحب کسب‌وکار باشد طور دیگری دردش را حس می‌کند.
با دل‌وجان کسبو‌کارتان را راه‌اندازی می‌کنید و در نهایت شرایطی که تغییر آن اصلاً در دست و کنترل شما نیست، همه چیز را بهم می‌ریزد. یکبار دلار گران می‌شود، یکبار قحطی مواد اولیه می‌آید و بار دیگر گرانی از سمت تأمین کننده مواد اولیه است و هیچ‌کدام‌شان تحت کنترل شما نیستند.
در این میان سرمایه‌ای که با هزار دردسر برای راه‌اندازی کسب‌وکار جور کردید، به خواب می‌رود و فقط بدهی هست که پشت هم برایتان آوار می‌شود. باور کنید با همه این‌ها از نزدیک آشنایی داریم!
دردهایتان را خودتان می‌دانید و منی (نویسنده مطلب) که کاسبم بهتر از هر کسی می‌دانم و نیازی به بازگوکردن آن نیست؛ اما چون همدردیم می‌توانیم به هم کمک کنیم، نمی‌توانیم؟
در این مطلب یکی از راه‌های جبران کمبود نقدینگی‌تان را به شما می‌گویم که شرط آن داشتن دستگاه کارت‌خوان از بانک سامان است. تا انتهای این مطلب را بخوانید.

تسهیلات ویژه پذیرندگان کارت‌خوان بانک سامان

اگر فقط به دنبال یک مشوق کوچک برای ادامه مسیر پرهیجان شغلی‌تان هستید، تسهیلات ویژه دارندگان کارت‌خوان برای شما مناسب است.
دریافت تسهیلات ویژه دارندگان کارت‌خوان بانک سامان تنها با ارائه یک برگ چک و حداکثر دو ضامن امکان‌پذیر می‌شود. علاوه بر این شما می‌توانید تا سقف 200 میلیون تومان درخواست وام بدهید و مبلغ آن را دریافت کنید.

بازپرداخت این تسهیلات هم به صورت اقساطی و حداکثر تا 36 ماه امکان‌پذیر است. همچنین شما می‌توانید شیوه بازپرداخت‌تان را با توجه به توان خودتان تعیین کنید.
خوبی‌اش این است که بانک سامان به توسعه و رشد کسب‌وکارها بال و پر می‌دهد! منظورم این است که شما فقط باید به جیب خود نگاه کنید و ببینید که تا چقدر می‌توانید قسط بدهید یا نحوه بازپرداخت‌تان چطور باشد.
اگر درصد کوچکی در بازپرداخت تسهیلات به مشکل خوردید، باز هم شرایط دیگری که بانک برایتان فراهم کرده به کمک‌تان می‌آید.
برای مثال می‌توانید از تسهیلات سرمایه در گردش، خط اعتباری خرید تجهیزات یا کارت اعتبار برای بازپرداخت تسهیلات‌تان استفاده کنید.
منظور از تسهیلات سرمایه در گردش تسهیلاتی است که برای رفع کمبود نقدینگی افراد توسط بانک در نظر گرفته شده و پرداخت می‌شود.
تسهیلات خط اعتباری هم برای جبران کمبود نقدینگی چک‌های صادر شده ازطریق شما در نظر گرفته شده است. این تسهیلات برای کسانی در نظر گرفته شده که حتماً حساب جاری سامان داشته باشند.
تسهیلات خرید تجهیزات هم برای کسانی است که برای خرید تجهیزات صنعتی به نقدینگی بیشتری نیاز دارند.
در نهایت کارت اعتباری هم ماهانه به مبلغ مشخصی شارژ می‌شود و شما می‌توانید آن را ماهانه پرداخت کنید یا به صورت یک‌جا بپردازید.
در ادامه در مورد شرایط دریافت تسهیلات ویژه دارندگان کارت‌خوان بانک سامان صحبت می‌کنیم.

شرایط دریافت تسهیلات ویژه دارندگان کارت‌خوان بانک سامان

  •  امکان دریافت این تسهیلات فقط برای افراد بالای 18 سال تمام فراهم است.
  •  شما نباید سابقه چک برگشتی یا تسهیلات غیرجاری در سیستم بانکی کشور داشته باشید.
  • این تسهیلات برای افرادی که از نصب دستگاه کارتخوان آن‌ها حداقل 12 ماه سپری شده باشد امکان‌پذیر است.
  • علاوه بر گزینه‌های بالا، 2 شرط دیگر وجود دارد که برای دریافت وام به آن نیاز دارید:
o       شرط تراکنش خرید:
طی 12 ماه متوالی حداقل 10 ماه، بیش از 300 خرید ماهانه روی دستگاه کارت‌خوان خود باشند.
o       شرط گردش بستانکار:
طی 12 ماه متوالی، برای مدت 10 ماه حداقل پانصد میلیون ریال معدل ماهانه سپرده‌ای متصل به دستگاه کارت‌خوان داشته باشند.
طی 12 ماه متوالی، برای مدت حداقل 10 ماه دارای حداقل پانصد میلیون ریال خالص گردش بستانکار ماهانه سپرده متصل به دستگاه کارت‌خوان خود باشند.

جمع‌بندی

همیشه راهی برای حل شدن مشکلات کسب‌وکارتان وجود دارد و اگر این مشکل نقدینگی باشد، چندین راه‌حل برای این کار وجود دارد. در این مطلب در مورد یکی از این راه‌حل‌ها و میانبرهای دیگرش صحبت کردیم. اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد دریافت تسهیلات به دست آورید، به نزدیک‌ترین شعبه بانک سامان بروید و برای دریافت آن اقدام کنید.
 

دیدگاه‌ شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
1400/9/10 چهارشنبه