>
بیمه خونه و کسب و کار
  • شرکت پرداخت
1400/9/10 چهارشنبه
منتخب دانسا
وین کارت
یک تیر و دو نشان
از وقتی یادم میاد دوست داشتم تو قرعه کشی ها شرکت کنم. بچه که بودم برای بازی وسطی که یار انتخاب میکردن همیشه می خواستم جز اولین افرادی باشم که انتخاب میشه. احساس پیروزی بهم دست می داد و برای همین هم همیشه سعی می کردم خوب بازی کنم تا جز انتخاب های اول قرار بگیرم. نمی دونم چطور ولی همیشه این حس با من همراه بود . الان که دیگه 28 سال سن دارم فکر می کنم از اون احساس و حس رقابتم کمی کاسته شده، تا اینکه یه روز تو مترو بودم و دو نفر بغل دستیم داشتن در مورد وین کارت بانک سامان صحبت می کردند که قرعه کشی داره. انگار تو ذهنم دوباره اون دوران کودکیم زنده شد و یاد همون دوران شیرین افتادم که میخواستم تو قرعه های بازی وسطی برنده بشم. برای همین با خودم گفتم حتما باید به بانک سامان برم و در مورد این حساب از مامور باجه بپرسم. وارد بانک شدم. از مسئول باجه پرسیدم: این تبلیغ وین کارت که می گفت با یک تیر دو نشان بزنید منظورش چیست؟ مسئول باجه که سرش خیلی شلوغ بود با بی حوصلگی جواب داد: یعنی با وین کارت بانک سامان هم سود می گیرید و هم جایزه می برید.
نویسنده :راضیه غنجی
منتخب بانکنمایش همه
منتخب پرداختنمایش همه
ویدیوها و پادکست‌ها
1400/9/13 شنبه
 
آموزش استفاده از دستگاه خودگردان CRS
واریز وجه نقد به وسیله کارت‌های بانکی با خودگران امکان پذیر است. در این ویدیو نحوه کار با دستگاه خودگران را برای شما توضیح خواهیم داد.
تهیه کننده : جعفر تکبیری
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
بشنویم
0:00
/
سامان کست اپیزود 4: چگونه کودک بالغ اقتصادی تربیت کنیم؟
در چهارمین اپیزود از سامان کست یادخواهیم گرفت که چگونه کودکان خود را تربیت اقتصادی کنیم. کودکانی که قرار است در آینده با صفر و یک اقتصاد امورات خود را سپری کنند.
تهیه کننده : جعفر تکبیری و امید موسوی
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۱/۰۹