1399/4/21 شنبه

بورسار، دستیار کسب‌و‌کار شما

در کنار مشغله‌های مختلف زندگی روزانه، انتخاب راه‌هایی که انجام برخی امور را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراهم می‌کند، برای همه ما اهمیت بسزایی دارد. ما همواره به ارائه خدمات و محصولاتی می‌اندیشیم که شما بتوانید در کار و زندگی، به‌راحتی و با سرعت به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید.

بورسار یک ابزار پیشرفته بانکی برای آن گروه از مشتریانی است که از درگاه‌های اینترنتی اقدام به خرید سهام از کارگزاران بورس اوراق بهادار می‌کنند.

بورسار چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟
بورسار یک ابزار بانکی است که به مشتریان شما امکان می‌دهد تا در هرلحظه و هرجا، خدمات و محصولات موردنظر خود را از شما دریافت و بدون نیاز به‌صرف وقت بپردازند. همچنین برای استفاده از سرویس‌های بورسار در معاملات آنلاین سهام، لازم است با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک سامان و ارائه مدارک هویتی خود، سپرده‌های مربوط به این خدمت را افتتاح کنید. شما می‌توانید درخواست خود برای استفاده از خدمات بورسار را ازطریق مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک سامان ثبت کنید. همچنین درصورتی‌که یکی از کاربران نت‌بانک سامان هستید، با ورود به سامانه نت‌بانک شرکتی به نشانی اینترنتیhttps://ib.sb24.ir می‌توانید درخواست خود برای استفاده از خدمات معاملات آنلاین سهام را ثبت کنید.
خدمات بورسار برای اشخاص

بورسار یکی از چندین خدمت مدرن مبتنی بر بانکداری الکترونیک است که انجام امن و راحت برخی امور را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما امکان‌پذیر می‌کند.

 • در این خدمت، بدون نیاز به حضور در بازارهای سهام، دسترسی سریع، آسان و مطمئن شما به سامانه معاملات بازارهای اوراق بهادار همچون بورس اوراق بهادار امکان‌پذیر است. برای استفاده از این خدمت، ابتدا لازم است در سیستم معاملات آنلاین یکی از شرکت‌های کارگزاری طرف قرارداد با بانک سامان ثبت‌نام کرده و کد سهام‌داری و رمز آن را دریافت کنید. پس‌ازآن با مراجعه حضوری به یکی از شعبه‌های بانک یا از طریق سامانه نت‌بانک شرکتی و انتخاب منوی بورسار، درخواست خود را ثبت کنید.
 • شما با استفاده از سامانه معاملات آنلاین می‌توانید از مزایای نگهداری پول در سپرده شخصی خود بهره‌مند شوید و درعین‌حال از سپرده‌تان به‌عنوان منبع تأمین اعتبار در خرید سهام معاملات آنلاین بورس اوراق بهادار استفاده کنید. این امکان باعث می‌شود تا شما از انتقال پول به سپرده کارگزاری برای خرید سهام بی‌نیاز شوید.
چگونه یکی از کاربران بورسار شویم؟

در کنار مشغله‌های مختلف زندگی روزانه، انتخاب راه‌هایی که انجام

آنچه شما انجام می‌دهید:

 • چنانچه شما صاحبان کسب‌و‌کار درخواست استفاده از خدمات بورسار را دارید، مرکز سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 در تمام ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما هستند.
 • درصورتی‌که مشتری حقیقی یا حقوقی بانک هستید، با تکمیل فرم‌های موردنیاز در شعبه یکی از سپرده‌های قابل‌برداشت خود نزد بانک همچون سپرده‌های کوتاه‌مدت یا قرض‌الحسنه جاری یا پس‌انداز را معرفی کنید و یا درصورتی‌که یکی از کاربران نت‌بانک سامان هستید، با ورود به سامانه نت بانک شرکتی به نشانی اینترنتی https://ib.sb24.ir می‌توانید درخواست خود برای استفاده از خدمات معاملات آنلاین سهام را ثبت کنید.
 • درصورتی‌که مشتری بانک نیستید، با همراه‌داشتن مدارک هویتی خود به یکی از شعب بانک سامان بیایید و با تکمیل فرم‌های مشخصات مشتریان (حقیقی یا حقوقی)، فرم دستور افتتاح حساب برای اشخاص (حقیقی یا حقوقی)، فرم شرایط و مقررات انواع حساب‌ها و فرم اشتراک خدمات بانکداری الکترونیکی سپرده‌ای را به همین منظور افتتاح ‌کنید.
 • برای فعالیت در سامانه بورسار لازم است فرم شرایط و مقررات استفاده از خدمات آنی سهام ازطریق بانک سامان را تکمیل کنید.
 • درخواست خود برای استفاده از خدمات بورسار را ازطریق مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک ثبت کنید. همچنین می‌توانید درخواست استفاده از خدمت معاملات آنلاین سهام را با ورود به نشانی اینترنتیhttps://ib.sb24.ir ثبت کنید.
 • برای دریافت اطلاعات بیشتر، با مرکز 24 ساعته سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.

آنچه بانک انجام می‌دهد:

 • فرم‌‌های مربوط به این خدمت را در اختیارتان قرار می‌دهیم.
 • درخواست‌های شما برای استفاده از خدمات بورسار را ثبت کرده و عملیات بانکی مرتبط به هرکدام را انجام می‌دهیم.
 • به‌صورت 24 ساعته شما را در استفاده از خدمات خود پشتیبانی می‌کنیم.