تبدیل امتیاز به وجه نقد با کارت سامانیوم

.1402/11/10 سه‌شنبه

سامانیوم (باشگاه مشتریان بانک سامان) با ارائه امکانی تازه در خصوص محصول کارت سامانیوم، امکان تبدیل امتیاز به وجه نقد و خرید از درگاه‌های اینترنتی را فراهم کرد.

به گزارش سامان رسانه، سامانیوم (باشگاه مشتریان بانک سامان) با ارائه خدمتی تازه بر روی کارت سامانیوم امکان تبدیل امتیازهای سامانی جمع آوری شده در این باشگاه به وجه نقد را فراهم کرد.
بر این اساس، این کارت که ماهیتی مجازی دارد، برای اعضای نقره‌ای و طلایی سامانیوم صادر می‌شود و در اپلیکیشن موبایلت، قسمت کارت‌های مشتری قابل مشاهده است.
با استفاده از این کارت، اعضای نقره‌ای و طلایی سامانیوم این امکان را دارند که امتیازات خود را که از طریق تراکنش‌های بانکی کسب کرده‌اند، از طریق بسته‌های کارت سامانیوم به وجه نقد تبدیل و از این طریق اقدام به خرید از تمامی درگاه‌های اینترنتی کنند یا در نرم‌افزار موبایلت شارژ تلفن همراه خریداری کرده و قبوض خود را پرداخت کنند.
لازم به ذکر است که این کارت در حال حاضر یک کارت مجازی و با فرمت بن کارت است که دریافت این کارت به صورت خودکار و به محض قرارگرفتن در رده نقره‌ای صورت می‌پذیرد و نیازی به درخواست و یا تقاضای مشتری ندارد.
همچنین برای خرید از درگاه‌ها از طریق کارت سامانیوم، نیاز به تاریخ انقضا و کد اعتبار سنجی CVV2 است. برای دریافت این اطلاعات لازم است دکمه سه نقطه در کارت سامانیوم که در منوی کارت و سپرده موبایلت قابل مشاهده است را لمس کرده تا اطلاعات مورد نیاز این کارت، نمایش داده شود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص باشگاه سامانیوم می‌توانند به صفحه این باشگاه در سایت بانک سامان مراجعه کنند.

 
برچسب خبر:
1399/4/21 شنبه