برندگان خوش‌شانس دور جدید وین‌کارت معرفی شدند

.1402/10/27 چهارشنبه

دور جدید قرعه‌کشی وین‌کارت برگزار و برندگان خوش‌شانس 20 جایزه 100 میلیون تومانی و 200 جایزه 10 میلیون تومانی مشخص شدند.

به گزارش سامان رسانه، سری جدید قرعه‌کشی وین‌کارت مربوط به فصل پاییز با حضور مدیران ارشد بانک برگزار و 220 برنده خوش‌شانس این فصل مشخص شدند. این دور از قرعه‌کشی در حالی برگزار شد که بانک سامان میزان جوایز این قرعه‌کشی را به حد چشمگیری افزایش داده است.
بر این اساس، ابتدا قرعه‌کشی 20 جایزه 1 میلیارد ریالی برگزار شد و پس از مشخص شدن اسامی برندگان خوش‌اقبال این بخش، قرعه‌کشی برای مشخص شدن برندگان 200 جایزه 100 میلیون ریالی  صورت پذیرفت که اسامی برندگان هم‌اکنون در وب‌سایت بانک سامان در دسترس است.
بر این اساس، علاقه‌مندان به شرکت در قرعه‌کشی فصل زمستان که قرار است در آن 40 میلیارد ریال جایزه به برندگان اهدا شود، می‌توانند از طریق اپلیکیشن موبایلت، نسبت به افتتاح حساب و دریافت وین‌کارت اقدام و با انجام هریک از فعالیت‌های بانکی مانند پرداخت قبوض، خرید از کارت‌خوان‌های سامان، خرید شارژ، انتقال وجه و غیره برای شرکت در قرعه‌کشی دور بعد، امتیاز کسب کنند.
گفتنی است، همه دارندگان وین‌کارت برای احراز شرایط شرکت در قرعه‌کشی باید در هر فصل حداقل 100 امتیاز کسب کنند. این در حالی است که از در طول جشنواره زمستان داغ وین‌کارت، تمامی دارندگان این حساب‌ها می‌توانند با دعوت از دوستان خود برای افتتاح حساب، 500 امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی فصل زمستان کسب کنند.
مشتریان برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این محصول، می‌توانند به سایت بانک سامان مراجعه کنند.
برچسب خبر:
1399/4/21 شنبه