بانک سامان میزبان فعالان صنعت غلات، آرد و نان IBEX 1402

.1402/6/13 دوشنبه

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت غلات، آرد و نان ۱۴۰۲ IBEX ، با حضور بانک سامان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سامان رسانه، بانک سامان با گستره متنوعی از خدمات و محصولات در حوزه صنعت غذا و با هدف همراهی و حمایت از فعالان این صنعت در حوزه خدمات ریالی، ارزی و اعتباری با کادری کامل متشکل از مدیران ارشد، میانی و کارشناسان متخصص در سی‌امین نمایشگاه آگروفود حضور فعال خواهد داشت.
این گزارش حاکی است بانک سامان که به‌واسطه خدمات گسترده و کامل خود در سال‌های گذشته به انتخاب اول شرکت‌های فعال صنایع غذایی و صنعت غلات و آرد و نان کشور تبدیل شده است در این رویداد نمایشگاهی حاضر می‌شود و در نظر دارد تا در طول برگزاری نمایشگاه با جلسات و ملاقات حضوری آخرین خدمات و امکانات خود را در اختیار این حوزه اقتصادی کشور قرار دهد.
گفتنی است نمایشگاه صنعت غلات، آرد و نان ۱۴۰۲ IBEX از 16 لغایت 19 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در غرفه بانک سامان در سالن 38 غرفه 3 نسبت به دریافت مشاوره‌های فنی لازم درزمینهٔ خدمات مالی و بانکی بپردازند.
 
برچسب خبر:
1399/4/21 شنبه