تبدیل امتیاز به وجه نقد با کارت سامانیوم

.1402/4/5 دوشنبه

سامانیوم (باشگاه مشتریان بانک سامان) با ارائه محصولی جدید به نام کارت سامانیوم امکان تبدیل امتیاز به وجه نقد را فراهم کرد.

به گزارش سامان رسانه، سامانیوم (باشگاه مشتریان بانک سامان) با ارائه محصولی جدید به نام کارت سامانیوم امکان تبدیل امتیازهای سامانی جمع آوری شده در این باشگاه به وجه نقد را فراهم کرد.
بر این اساس، این کارت که ماهیتی مجازی دارد، برای اعضای نقره‌ای و طلایی سامانیوم صادر می‌شود و در اپلیکیشن موبایلت، قسمت کارت‌های مشتری قابل مشاهده است. 
با استفاده از این کارت، اعضای نقره‌ای و طلایی سامانیوم این امکان را دارند که امتیازات خود را که از طریق تراکنش‌های بانکی کسب کرده‌اند، از طریق بسته‌های کارت سامانیوم به وجه نقد تبدیل و از این طریق اقدام به خرید شارژ تلفن همراه و یا پرداخت قبوض در نرم‌افزار موبایلت خود کنند.
لازم به ذکر است که این کارت در حال حاضر یک کارت مجازی و با فرمت بن کارت است که فقط برای اعضای رده نقره‌ای و طلایی صادر می‌شود و صرفا در حال حاضر قابل استفاده در درگاه موبایلت است. همچنین گفتنی است که دریافت این کارت به صورت خودکار و به محض قرارگرفتن در رده نقره‌ای صورت می‌پذیرد و نیازی به درخواست و یا تقاضای مشتری ندارد. 
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمت جدید باشگاه سامانیوم می‌توانند به صفحه این باشگاه در سایت بانک سامان مراجعه کنند.
 
برچسب خبر:
1399/4/21 شنبه