استقبال از بهار با 50 میلیون تومان جایزه سامانیوم

.1399/11/28 سه‌شنبه

هشتمین دور از قرعه‌کشی سورسامانی مخصوص اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) با 14 جایزه ویژه برای خرید بلیت هواپیما به ارزش 50 میلیون تومان برگزار می‌شود.

به گزارش سامان رسانه، هشتمین دور از قرعه‌کشی سورسامانی ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) با همکاری شرکت فلای تودی برگزار می‌شود که در این جشنواره 14 کد دریافت رایگان بلیت هواپیما از سایت فلای تودی به ارزش 50.000.000 تومان به برندگان اهدا خواهد شد.
بر این اساس، جشنواره استقبال از بهار سامانیوم از 25 بهمن تا 8 اسفند برگزار و در آن 2 کد رایگان خرید بلیت پرواز به استانبول به ارزش 9 میلیون تومان، 5 کد رایگان خرید بلیت پرواز داخلی یا خارجی به ارزش 4 میلیون تومان، 2 کد رایگان بلیت پرواز داخلی یا خارجی به ارزش 3 میلیون و 500 هزار تومان و 5 کد رایگان بلیت پرواز داخلی یا خارجی به ارزش 1 میلیون تومان برای برندگان خوش‌شانس اختصاص داده‌شده است.
علاقه‌مندان برای شرکت در این قرعه‌کشی لازم است، پس از نصب اپلیکیشن سامانیوم از طریق کافه بازار یا گوگل پلی و یا نسخه وب اپلیکیشن و عضویت در آن و همچنین ثبت کارت سامانی و شتابی خود، پس از کسب امتیاز سامانی لازم اقدام به خرید بسته قرعه‌کشی با صرف حداقل 100 امتیاز سامانی کنند. لازم به ذکر است که مشتریان در صورت دارا بودن امتیاز سامانی کافی می‌توانند با خرید بسته‌های بیشتر، شانس خود را در این قرعه‌کشی بالا ببرند.
این قرعه‌کشی 13 اسفندماه برگزار و مراسم آن از طریق صفحه اینستاگرام سامانیوم به‌صورت زنده پخش خواهد شد.
لازم به ذکر است که باتوجه به شیوع ویروس کرونا مهلت استفاده از جوایز تا پایان سال 1400 است.
علاقه‌مندان برای عضویت در باشگاه و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این قرعه‌کشی می‌توانند به سایت https://sb24.ir/samanium و همچنین صفحه اینستاگرام سامانیوم به نشانیsamanium@ مراجعه و یا با مرکز صدای مشتریان بانک سامان به شماره 0216422 تماس حاصل کنند.

 
برچسب خبر: سامانیوم , سورسامانی , قرعه کشی , بانک سامان
1399/4/21 شنبه