قرعه‌کشی 50 میلیون تومان جایزه نقدی در جشنواره تابستان سورسامانی

.1399/5/6 دوشنبه

ششمین قرعه‌کشی سورسامانی ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) با جایزه‌های نقدی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، در سور سامانی تابستان 99 ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان که از اول شهریور تا 14 شهریورماه برگزار می‌شود، یک جایزه 20 میلیون تومانی و 30 جایزه یک میلیون تومانی به برندگان خوش‌شانس اختصاص داده شده است.
علاقه‌مندان برای شرکت در این قرعه‌کشی لازم است پس از عضویت در سامانیوم از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن سامانیوم و ثبت کارت، 3000 امتیاز وفاداری تا پایان مردادماه کسب کنند. گفتنی است که مشتریان برای کسب امتیاز وفاداری لازم باید حداقل «یک‌ میلیون تومان در سپرده‌های جاری، جاری 24، کوتاه‌مدت وین، وینسا، ساج» یا «دو میلیون تومان در سپرده‌های: کوتاه‌مدت عادی، سیمیا، پذیرندگان کارت، وین برتر، سپرده 827» یا «پنج میلیون تومان در سپرده‌های: قرض‌الحسنه پس‌انداز، قرض‌الحسنه وین» خود در طول یک ماه نگهداری کنند،
پس از این، با فعال شدن بسته‌های قرعه‌کشی در شهریورماه، مشتریان حائز شرایط که امتیاز وفاداری کافی دارند می‌توانند برای دریافت یک شانس در قرعه‌کشی 20 میلیون تومانی 500 امتیاز سامانی و برای یک شانس در قرعه‌کشی 1 میلیون تومانی، 100 امتیاز سامانی صرف کنند. لازم به ذکر است که مشتریان در صورت دارا بودن امتیاز سامانی کافی، امکان خرید شانس در هر دو قرعه‌کشی را دارند.
این قرعه کشی 18 شهریورماه برگزار و مراسم آن از طریق صفحه اینستاگرام سامانیوم به‌صورت زنده پخش خواهد شد.
علاقه‌مندان برای عضویت در باشگاه و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این قرعه کشی می‌توانند به سایت  https://bit.ly/301qMye  و همچنین صفحه اینستاگرام سامانیوم به نشانی@samanium مراجعه و یا با مرکز صدای مشتریان بانک سامان به شماره 0216422 تماس حاصل کنند.
برچسب خبر: سورسامانی , قرعه کشی , بانک سامان , سامانیوم
1399/4/21 شنبه