مقالات

مقالات

خدمات غیرحضوری در وب‌سایت سامان

.1398/9/4 دوشنبه

وب‌سایت بانک سامان با قدمتی به عمر بانک سامان و با دامین معروف و نام‌آشنایش همیشه تلاش داشته تا حداکثر خدمات قابل‌ارائه به‌صورت غیرحضوری را در اختیار کاربران خود قرار دهد. این وب‌سایت که هم‌اکنون بر پایه یک سامانه مدیریت محتوای تولید داخل در حال ارائه فعالیت است با سبکی متفاوت و کاربردی برای مشتریان سامان و افراد علاقه‌مند به استفاده از خدمات سامان طراحی شده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خدمات موردنظر خود دسترسی پیدا کنند.

یکی از راهبردهای اصلی بانک سامان در نگهداری و توسعه سایت تلاش برای توسعه خدمات غیرحضوری و ارائه مجموعه گسترده‌ای از خدمات بانکی و مالی به مشتریان از این طریق است. استفاده از خدمات غیرحضوری به مشتریان این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به مراجعه به شعب و بر اساس برنامه کاری و زمانی خود خدمات بانکی و مالی خود را از هر نقطه‌ای در دنیا دریافت کنند.
ارائه خدمات حضوری در وب بانک سامان اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل به‌عنوان یکی از منوهای اصلی سایت بانک سامان به این خدمات اختصاص یافته است.
در منوی اصلی سایت بانک سامان با گزینه‌های مختلفی مانند خدمات غیرحضوری، اپلیکیشن‌های سامان، دستیار بانکی، فروشگاه و ارتباط با ما مواجه خواهید شد که هریک بر اساس مأموریت و شرح کار موردنظر خدماتی را ارائه می‌کنند.
در ادامه زیرمنوهای موجود در منوی خدمات غیرحضوری را باهم بررسی می‌کنیم و خدمات قابل دریافت از آن‌ها را مرور می‌کنیم. قطعاً در صورت اطلاع و استفاده از این خدمات بسیاری از مراجعات غیرضروری همه ما به شعب حذف می‌شود و این زمان می‌تواند فرصتی خوب برای پرداختن به زندگی و کسب‌وکار باشد.
در منوی خدمات غیرحضوری دسترسی مستقیم به نت بانک مشتریان حقیقی و حقوقی برای انجام بسیاری از امور بانکی از طریق اینترنت فراهم است. برای استفاده از خدمات نت بانک سامان لازم است در بانک سامان افتتاح حساب کنید و رمز ورود را از شعبه خود دریافت کنید یا اگر حساب دارید و رمز را فراموش کرده‌اید یک‌بار به شعبه سر بزنید و رمز جدیدی دریافت کنید. در نت بانک سامان می‌توانید از طریق منوهای مختلف وضعیت سپرده‌هایتان را در یک نگاه بررسی کنید، از منوی روزشمار مالی گزارش دقیق واریز و برداشت‌های روزانه و ماهانه خود را تهیه کنید، افتتاح سپرده کنید. حساب‌های پر مراجعه اتان را به نت بانک معرفی یا ویرایش کنید.
اگر علاقه‌مند به فعالیت در بورس هستید از طریق منوی خدمات بازار سرمايه دسترسی‌های لازم را به کارگزاری خود برای برداشت از حسابتان را بدهید. در منوی انتقال وجه انواع شیوه‌های انتقال وجه میسر خواهد بود. در منوی بعدی شما می‌توانید مجموعه گسترده‌ای از گزارش‌ها را از عملکرد حساب خود تهیه کنید.
منوی مدیریت چک سامانه‌ای بسیار خوب برای کنترل و بررسی وضعیت دسته‌چک و چک‌های واگذارشده شماست. همچنین از طریق منوی مدیریت تسهیلات و مدیریت کارت می‌توانید وضعیت وام‌ها و کارت‌های خود را بررسی کنید. منوی بعدی منوی پرداخت است و از طریق آن شما می‌توانید به شیوه‌های مختلفی قبض‌های خود را بپردازید. دو منوی شرکت یار و کارپوشه در نت بانک سامان دستیاری برای مشتریان حقوقی ما هستند تا بتوانند از طریق آن‌ها خدمات بانکی شرکتی را به‌صورت غیرحضوری دریافت کنند.
خوب اجازه دهید به منوی اصلی برگردیم و زیر منوی بعدی را بررسی کنیم. زیرمنوی بعدی تل بانک است که یک درگاه تلفنی برای ارائه خدمات بانکی است. برای استفاده از این خدمات لازم است رمز تل بانک را از شعبه خود دریافت کنید و با استفاده از شماره 6422 با کارشناسان این مرکز برای دریافت خدمات صحبت کنید.
خدماتی که در درگاه تل بانک ارائه می‌شود، شامل دو دسته خدمات اطلاع‌رسانی و خدمات تراکنش‌های مالی است که به شرح زیر است. خدمات اطلاع‌رسانی شامل گزارش گردش مالی، جزییات تسهیلات و انتقال وجه است. همچنین امکان استعلام شماره کارت و شماره شبا و وضعیت چک‌ها و کارت‌های بانکی است و خدمات مالی شامل افتتاح سپرده، انواع روش‌های انتقال وجه، مسدودی کارت و چک و پرداخت قبوض است.
در ادامه از طریق منو افتتاح حساب امکان افتتاح حساب به‌صورت غیرحضوری برای شما فراهم است. همچنین از طریق منو ضمانت‌نامه‌ها مشتریان می‌توانند درصورتی‌که ضمانت‌نامه‌ای توسط بانک سامان و به نفع آن‌ها صادر شده باشد از اصالت ضمانت‌نامه صادره و مفاد آن ازجمله مبلغ ضمانت‌نامه، تاریخ اعتبار و تعهدات بانک اطمینان حاصل کنند. بررسی و پیگیری مغایرت‌ها، ثبت درخواست پایا گروهی دو سرویس دیگر غیرحضوری هستند که در سایت بانک سامان ارائه می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند از طریق منوی گواهی تمکن درخواست صدور گواهی تمکن خود را به‌صورت آنلاین ثبت و از شعبه دلخواه خود دریافت کنند. یکی از خدمات بسیار خوب در سایت بانک سامان سامانه تسهیلات است که از طریق این منو کاربران امکان ثبت و پیگیری درخواست انواع تسهیلات را خواهند داشت. ما در بانک سامان تلاش کرده‌ایم تا با فراهم کردن مجموعه گسترده‌ای از خدمات غیرحضوری شرایط را برای دسترسی ساده و آسان مشتریان فراهم کنیم. البته به‌زودی خدمات جدیدتری به این فهرست اضافه خواهد شد که قطعاً برای مشتریان جذاب خواهد بود. در مطالب بعدی تلاش می‌کنیم تا شما را با مجموعه دیگری از خدمات بانک سامان در وب‌سایت آشنا کنیم.
برچسب خبر: بانک سامان , سایت بانک سامان , خدمات بانک سامان
بازگشت به صفحه اصلی مقالات
1399/4/21 شنبه