دانسا

جشنواره پذیرندگان سامانی

اگر از دستگاه‌های کارتخوان بانک سامان استفاده می‌کنید، ما در جشنواره پذیرندگان سامانی خدمات ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته‌ایم. شما با مشارکت در این جشنواره می‌توانید علاوه بر دریافت ریز تراکنش‌های دستگاه‌های کارتخوان خود از طریق «موبایلت» در هر ساعت از شبانه روز، از خدمات بیمه درمان پذیرندگان برای خود و خانواده‌تان با قیمت ویژه برخوردار شوید. همچنین ما در این جشنواره، با شرایطی خاص به دارندگان دستگاه کارتخوان دسته چک اعطا می‌کنیم.

نسیه بفروشید، نقد برداشت کنید

اگر در فروش محصول خود نیازمند تأمین مالی خریدار هستید، می‌توانید از طریق محصول پیوند آن را دریافت کنید. در محصول پیوند بانک سامان از طریق اختصاص اعتبار گردان به مشتریان شما و محدودسازی استفاده از آن تنها برای خرید کالا از شما، به فروش نقدی محصولات شما کمک خواهد کرد.

تسهیل تعمیر دفتر کار

درصورتی‌که به‌منظور تعمیر دفتر کار خود کمبود نقدینگی دارید، با استفاده از این تسهيلات می‌توانید لوازم و مصالح ساختمانی موردنیاز را خریداری کرده و به‌صورت اقساطی تسهيلات خود را تسویه کنید.

حمایت از کارکنان به حساب سامان

درصورتی‌که یکی از دغدغه‌های سازمان شما ارائه مساعده به کارکنان و مدیریت درخواست‌های کارکنان است، با دریافت محصول کارساز، کارکنان شما هر ماه می‌توانند به میزان 50 درصد از حقوق ماهانه را به‌عنوان تسهيلات از بانک سامان دریافت کرده و با دریافت حقوق میزان استفاده شده را تسویه کنند.
نت‌بانک شرکتی
 سرعت و خدمات خصصی عملیات بانکی به مشتریان حقوقی را با نت‌بانک شرکتی بانک سامان تجربه کنید.  
کارساز
راه‌حلی برای صاحبان شرکت‌هایی که به دنبال حمایت از کارکنان خود در شرایط مالی سخت هستند.
1399/4/21 شنبه