یک تلفن و دو نشان!

زمان مطالعه: 5 دقیقه
بشنویم
0:00
/
نویسنده :جعفر تکبیری تاریخ:1400/11/10
دوران مدرسه‌تان را یادتان هست؟ شما حفظی‌جات‌تان خوب بود یا ریاضی؟ من که جزو آن‌هایی بودم که باید در کلاس گوش می‌کردم و یاد می‌گرفتم؛ وگرنه...! وقت‌هایی هم که به علت مریض شدن غیبت می‌کردم، از درس و کلاس کلاً عقب می‌افتادم. اسم من را آدم تنبل گذاشته بودند؛ اما حالا که علم پیشرفت کرده، طور دیگری فکر می‌کنند.
امروزه اگر دانش‌آموزی فقط سر کلاس درسش را یاد بگیرد به این نتیجه می‌رسند که او هوش شنیداری و دیداری قوی‌ای دارد. اسم اینطور افراد را از حالا به بعد دیگر  تنبل نمی‌گذارند و برعکس سعی می‌کنند بین او و دیگر دانش‌آموزان با انواع هوش مختلف، فرقی نگذارند. حالا هم یک نگاهی به گذشته و حال‌تان بیاندازید و ببینید که کدام هوش شما قوی‌تر است؟! اگر شما هم مثل من فقط می‌توانستید بر شنیده‌هایتان تمرکز کنید و ارتباط بهتری با آن بگیرید، حتماً هوش شنیداری قوی‌ای داشته‌اید. قبلاً شاید توجه کمتری به تفاوت آدم‌ها می‌شد، اما حالا حتی در سیستم‌های بانکی هم به چنین مواردی توجه خاصی نشان داده می‌شود. مثلاً در بانک سامان، شما می‌توانید با کمک تلفن‌بانک سه گردش آخر حسابتان در بانک را به صورت شنیداری دریافت کنید. چگونه؟ ادامه این مطلب را بخوانید.

تلفن‌بانک سامان چیست و چطور فعالش کنیم؟

وقتی که با شماره 0216422 تماس بگیرید به تلفن گویا متصل می‌شوید و از آن‌جا باید تلفن بانک را انتخاب کنید. تلفن بانک یک روش بانداری الکترونیکی است که برخی از خدمات بانکداری را ازطریق تلفن می‌توان با آن انجام داد. اما یادتان باشد که قبل از همه این‌ها باید رمز ورود به تلفن بانک را داشته باشید. برای به دست آوردن رمز ورود باید با اصل شناسنامه و کارت ملی و شناسه مشتری‌‌تان وارد یکی از شعب بانک سامان شوید و از باجه بانکداری الکترونیکی درخواست دسترسی به تلفن بانک را ثبت کنید. همکاران باجه شما را راهنمایی می‌کنند و بعد از انجام پروسه مشخصی به شما رمز عبور منحصربه‌فردتان را می‌دهند. پیشنهاد ما به شما این است که حتماً این رمز عبور را در اولین استفاده‌تان از تلفن‌بانک عوض کنید.

تلفن‌بانک سامان چه امکاناتی دارد؟

خدمات سپرده: امکان دریافت موجودی سپرده، دریافت سه گردش آخر حساب، اعلام صورت‌حساب از طریق فکس و انتقال وجه به سایر سپرده‌های بانک سامان

خدمات کارت: دریافت موجودی کارت، انتقال مبلغ به سپرده یا کارت بانکی سامان، پرداخت انواع قبض و مسدود کردن کارت- یادتان باشد که حتماً رمز دوم کارت‌تان را فعال کنید!

خدمات چک: مسدودکردن چک، اطلاع یافتن از وضعیت چک‌های صادرشده و واگذارشده علاوه بر این‌ها شما می‌توانید شبای سپرده‌تان را از این طریق دریافت کنید.


نکته مهم- توجه کنید که شما می‌توانید سقف مبلغ قابل انتقال از طریق تلفن‌بانک را از طریق فرمی که در شعبه حضوری به شما می‌دهند انتخاب و تعیین کنید. راه‌های دیگر بانکداری را یادتان نرود! موبایلت، نت‌بانک و تل‌بانک یادتان نرود.

اگر کار کردن با اینترنت برایتان آسان‌تر است می‌توانید برروی این قابلیت‌ها حساب کنید و از آن برای انجام عملیات بانکداری‌تان استفاده کنید. مثلاً شما می‌توانید عملیات کارت به کارت با موبایلت بانک سامان را به راحتی انجام دهید. حتی مبالغ بالا را هم می‌توانید به حساب افراد واریز کنید. نت‌بانک هم یک پنل حرفه‌ای برای کنترل و نظارت حساب‌های سامان‌تان به شما می‌دهد که شما می‌توانید با کمک آن زیروبم کارکرد حساب‌هایتان را در دست بگیرید. خلاصه که همه چیز چاره دارد. اگر باز هم سوالی داشتید، می‌توانید از بخش ارتباط با مشتریان بانک سامان بپرسید.

جمع‌بندی

چه هوش شنیداری خوبی داشته باشید و چه هوش بینایی خوب، در هر صورت راه‌های زیادی برای پیش‌برد اهداف شما در عملیات بانکداری‌تان وجود خواهد داشت. تنها کاری که شما باید انجام بدهید، انتخاب امکانات مورد نظر است.

دیدگاه‌ شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
1400/9/10 چهارشنبه