خدمات بانکسا برای اشخاص

بانکسا یکی از چندین خدمت مدرن مبتنی بر بانکداری الکترونیک است که انجام امن و راحت برخی امور را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما امکان‌پذیر می‌کند. این سامانه مبتنی‌بر وکالت بانک از مشتری برای پرداخت‌های مالی او در هر بار خرید یا دریافت سرویس است. بروشور خدمت بانکسا

شارژ خودکار سیم‌کارت اعتباری ایرانسل

در این خدمت بدون نیاز به صرف وقت، عملیات شارژ به‌صورت خودکار برای سیم‌کارت اعتباری ایرانسل شما فعال می‌شود. با درخواست این خدمت، شما دارندگان سیم‌کارت‌های ایرانسل به بانک وکالت می‌دهید تا براساس شرایط مشخص، از سپرده شما برای شارژ خودکار سیم‌کارت‌تان برداشت کند.
برای استفاده از خدمت شارژ خودکار، لازم است درخواست خود را ازطریق مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک یا ورود به سامانه نت‌بانک و انتخاب منوی خدمات شارژ ثبت کنید. پس‌از ثبت درخواست، می‌توانید با شماره‌گیری کد #185* تنظیمات موردنظر خود را انجام دهید.
با فعال‌سازی شارژ خودکار، پس‌از رسیدن اعتبار سیم‌کارت به مبلغ تعیین‌شده از سوی شما، این اعتبار به‌طور خودکار تا سقف موردنظرتان شارژ می‌شود و این اطمینان وجود دارد که شارژ سیم‌کارت اعتباری شما هرگز از مبلغ موردنظرتان پایین‌تر نخواهد بود. هنگام درخواست این خدمت می‌توانید تعداد دفعات شارژ سیم‌کارت ایرانسل در روز و حداکثر مبلغی که در یک روز و یک ماه برای مجموع دفعات شارژ از حساب‌تان برداشت می‌شود را تعیین کرده و از این طریق هزینه تلفن‌همراه خود را کنترل کنید.

چگونه می‌توانیم از خدمات شارژ خودکار ایرانسل در بانکسا استفاده کنیم؟

  • پس‌از ثبت درخواست، کد #185* را با گوشی ایرانسل خود شماره‌گیری کنید.
  • صفحه‌ای با دو گزینه فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی برای شما نمایش داده می‌شود. گزینه فعال‌سازی را انتخاب و تأیید کنید.
  • صفحه‌ای شامل نام چند بانک برای شما نمایش داده می‌شود. بانک سامان را انتخاب و تأیید کنید.
  • در مرحله بعد لازم است میزان مبلغ "آستانه" را انتخاب کنید. مبلغ آستانه مبلغی‌ست که وقتی شارژ شما به آن میزان برسد، اعتبارتان به اندازه‌ای که خود تعیین کرده‌اید، از محل سپرده‌تان در بانک سامان، شارژ می‌شود. درنظر داشته باشید کمترین میزانی که می‌توانید به‌عنوان مبلغ آستانه انتخاب کنید، 10،000 ریال است.
  • در مرحله آخر مبلغی را که می‌خواهید در هربار به میزان آن سیم‌کارت شما شارژ شود را تعیین می‌کنید.

برای مثال اگر شما مبلغ آستانه را 20،000 ریال و مبلغ شارژ موردنظرتان را 100،000 ریال انتخاب کرده باشید، به محض رسیدن میزان اعتبارتان به 20،000 ریال، سیم‌کارت شما به‌صورت خودکار به مبلغ 100،000 ریال از موجودی حساب شما شارژ می‌شود.

  • اگر بخواهید شماره سپرده خود در بانک سامان یا شماره سیم‌کارت ایرانسلی که این خدمت روی آن فعال شده را تغییر دهید یا سرویس شارژ خودکار را  از سوی بانک غیرفعال کنید، لازم است به یکی از شعبه‌های بانک بیایید و درخواست قبلی خود را  لغو کرده و درخواست جدیدی با اطلاعات جدید ثبت کنید.
  •  با گرفتن کد #185* می‌توانید این خدمت را به‌صورت موقت غیرفعال کنید. در این مدت قرارداد شما با بانک همچنان پابرجاست و با گرفتن همین کد می‌توانید این خدمت را فعال کنید.